ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY ASAN

Działa od 1991 roku. Na początku zajmowaliśmy się tylko wulkanizacją dętek i opon. Systematycznie poszerzaliśmy zakres usług oraz asortyment towarów, między innymi o: sprzedaż opon, filtrów, kołpaków, felg stalowych i aluminiowych, jak również ich naprawę, napełnianie układu klimatyzacyjnego w samochodach oraz wymianę olejów.

Jesteśmy w stanie na zamówienie, w ciągu krótkiego czasu, sprowadzić każdą oponę. Dzięki temu towar jest zawsze nowy i cechuje się najlepszą jakością.

U nas można zamówić opony dostępne na rynkach całego świata, znane z dobrej jakości i posiadające dobrą opinię. Wychodzimy z założenia, że, "Klient to nasz Pan". Uwzględniamy oczywiście możliwości finansowe osób kupujących i dostosowujemy się do potrzeb.

Zajmujemy się sprzedażą produktów firmy ROMET, oraz we współpracy z firmą PH ASAN sprzedażą produktów firmy JUNAK. Prowadzimy również sprzedaż skuterów używanych.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy ROMET i JUNAK, prowadzimy też serwis skuterów, motorowerów, motocykli o małych pojemnościach oraz quadów innych producentów.

W ponad 20-sto letniej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz doświadczenie potrzebne nam do spełnienia Państwa oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Firmy z którymi współpracujemy